Kalender 2012

  • Januari

    • zo 08                   Gits - Cross - BK elite z/contract          12e

    • ma 09                 Otegem - Cross - A - PK                         20e

    • za 14                   Langemark - Cross - B                             5e

    • zo 15                  Waregem - Cross - B                                 2e

    • zo 22                  Assenede - Cross - B                               14e

  • Februari

    • zo 26                  Knokke - Strandrace                               15e

  • April

    • za 07 - ma 09    Houffalize Open Tour MTB                   16e

      • za 07                  Proloog - HOT Houffalize                                      21e

      • zo 08                 1e rit HOTHouffalize - Bastogne - Houffalize     32e

      • ma 09               2e rit HOTHouffalize - La Roche - Houffalize      19e

    • zo 15                 Duinbergen - Offroad Duatlon               3e

    • zo 22                 Cuesmes - MTB - Wallonia Cup            11e

    • za 28 - ma 30  Grande Traversée du Limousin              3e

      • za 28                1e rit GTL: Dun-le-Palestel (Fr.) - Guéret (Fr.)     4e

      • zo 29               2e rit GTL: Guéret (Fr.) - Eguzon (Fr.)                   1e

      • ma 30             3e rit GTL: Eguzon (Fr.) - Dun-le-Palestel (Fr.)     7e

  • Mei

    • vr 04/05 Kaas- en Wijnavond 

    • do 17                Waimes - MTB - Marathon                     17e

    • zo 20                Eupen - MTB - Wallonia Cup                   10e

    • za 26 - ma 28  Belgian Mountainbike Challenge           6e

      • za 26                1e rit BeMCLa Roche - Bomal                  8e

      • zo 27                2e rit BeMCBomal - Bomal                      6e

      • ma 28              3e rit BeMCBomal - La Roche                 10e

  • Juni

    • do 14              Oudenburg - Weg                                     42e

    • di 19               Geluwe - Weg - Interclub                         76e

    • zo 24              Malmedy - MTB - Marathon                    1e

    • do 28             Oostende - Weg - Criterium                    26e

  • Juli

    • zo 01             Paal - MTB - XC                                           12e

    • woe 11         Kijkduin (Ned.) - Strandrace                       1e

    • za 14 - za 21 Transalp (met Klaas Vanmoortel)            22e

      • za 14             1e rit: OBERAMMERGAU (Dui.) – IMST (Oos.)         17e

      • zo 15             2e rit:  IMST (Oos.) – ISCHGL (Oos.)                          23e

      • ma 16           3e rit: ISCHGL (Oos.) – NAUDERS (Oos.)                  25e

      • di 17             4e rit: NAUDERS (Oos.) – SCUOL (Zw.)                     35e

      • wo 18           5e rit: SCUOL (Zw.) – LIVIGNO (It.)                            31e

      • do 19            6e rit: LIVIGNO (It.) - PONTE DI LEGNO (It.)            17e

      • vr 20             7e rit: PONTE DI LEGNO (It.) - MADONNA DI CAMPIGLIO (It.)   26e

      • za 21            8e rit: MADONNA DI CAMPIGLIO (It.) - RIVA DEL GARDA (It.)   29e

    • wo 25       Chaam (Ned.) - Weg - Criterium                                           63e

    • do 26        Herentals - Weg - Criterium                                                 opg.

  • September

    • za 15        Knesselare - cross B                                                               12e

    • zo 30       Boulzicourt (Fr.) - cross A                                                       13e

  • Oktober

    • wo 03      Ham - BK MTB Militairen                                                         4e

    • za 06       Laarne - cross A                                                                       14e

    • zo 07      Moerbeke-Waas - cross B                                                       11e

    • za 13      Serskamp - cross B                                                                  17e

    • do 18     Ardooie - cross A                                                                      23e

    • za 20      Bredene - cross B                                                                      7e

    • zo 21      Zingem - cross B                                                                      11e

    • zo 28      Lochristi - cross B                                                                      9e

  • November

    • do 01     Nossegem - cross B                                                                 12e

    • za 03      Brakel-Elst - cross B                                                                  6e

    • zo 11     Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace                                               2e

    • zo 18     De Panne - Strandrace                                                             40e

    • za 24     Uitbergen - cross B                                                                   opg.

  • December

    • zo 02     Tiegem - cross B                                                                        2e

    • za 08     Bredene - Strandrace                                                               4e

    • woe 19 Liévin (Fr.) - cross B                                                                   7e

    • za 22     Langemark - cross B                                                                 5e