Dit is een paragraaf. Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen.

KvC De Zeemeeuw - Juniors:  28 wegwedstrijden - 21 crossen

Januari (Nieuwelingen)

 

  •  02/01          Ruddervoorde (Provinciaal Kampioenschap)                           7e

  • 16/01           Westouter (S.P.)                                                                             8e

  • 23/01           Langemark                                                                                     5e

Februari

  

  • 21/02         Stene (Clubkampioenschap)                                                         4e

 

Maart

 

  • 07/03         Ichtegem                                                                                          25e

  • 14/03         Ieper                                                                                                 46e

  • 21/03         Vlamertinge                                                                                     21e

  • 27/03         Harelbeke    (interclub)                                                                  50e 

 

April

 

  • 12/04         Ichtegem                                                                                         14e

  • 17/04         Werken                                                                                            30e

  • 25/04         Jonkershove                                                                                    12e 

 

Mei

 

  • 02/05        Staden                                                                                              12e

  • 05/05        Bellegem (PK tijdrijden per ploeg)                                               10e

  • 09/05        Aalbeke                                                                                             11e

  • 16/05        Oostnieuwkerke (Provinciaal Kampioenschap)                          17e

  • 20/05       Leke                                                                                                     6e

  • 23/05       Vlamertinge                                                                                       11e

  • 29/05       Wervik   (interclub)                                                                           19e

 

Juni

 

  • 05/06      Ledegem - Kemmel - Ledegem (interclub)                                   opg.

  • 27/06      Jonkershove                                                                                        10e

 

Juli

  • 03/07      Frasnes les Buisenal                                                                          15e

  • 10/07      Rekkem                                                                                                 2e

  • 13/07      Lombardsijde                                                                                      15e

  • 17/07      Ingelmunster                                                                                       11e

  • 21/07      Veldegem                                                                                             27e

  • 25/07       Reningelst (interclub)                                                                        62e  

 

Augustus

 

  • 22/08      Gistel                                                                                                     14e

  • 29/08     Uitbergen                                                                                              16e

 

September

 

  • 04/09       Meulebeke (Interclub)                                                                      49e

  • 19/09       Mesen                                                                                                 17e

  • 26/09       Koksijde                                                                                              47e

 

Oktober

 

  • 03/10       Moerbeke - Waas     (Cross)                                                              5e

  • 10/10       Duffel (Cross)                                                                                      16e

  • 16/10       Middelkerke     (cross)                                                                        4e

  • 17/10       Oostkamp    (cross)                                                                            7e

  • 24/10       Oostnieuwkerke (cross)                                                                     3e

  • 31/10       Dudzele (Cross)                                                                                   2e                                                        

 

November

 

  • 01/11       Lochristi (Cross)                                                                                  8e

  • 06/11       Bredene (Cross)                                                                                  3e

  • 11/11       Zerkegem (Cross)                                                                               2e

  • 14/11       Eernegem (Cross)                                                                              1e

  • 20/11       Diksmuide (Cross)                                                                              5e

  • 21/11       Asse (Cross)                                                                                         2e

  • 27/11       Zegelsem (Cross)                                                                                8e

  • 28/11       Drongen (Cross)                                                                                  2e

 

December

 

  • 05/12        Zonnebeke (Cross)                                                                            3e​

  • 11/12       Varsenare (Cross)                                                                               3e

  • 18/12       Lichtervelde (Cross)                                                                           4e

  • 25/12        Stekene (Cross)                                                                                  5e

1993-Westouter.jpg
1993-Harelbeke.jpg
1993-Ledegem.jpg