Dit is een paragraaf. Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen.

Kalender 2011

  • Januari

    • zo 02        Bussnang (Zw.) - Cross - A              19e

    • zo 09        Antwerpen - Cross - BK                   opg.

    • ma 10      Otegem - Cross - A                           12e + Provincaal Kampioen Elite z/contract

    • za 15        Langemark - Cross - B                      4e

    • zo 16       Calais (Fr.) - Cross - B                        2e

    • za 22        Zonnebeke - Cross - A                     23e

    • zo 23       Blankenberge - Strandrace               6e

  • Februari

    • zo 27       De Haan - Strandrace                        6e

  • Maart

    • zo 13        Knokke-Heist - Strandrace               5e

  • April

    • ma 25      Grand Halleux                                     12e

    • vr-zo 29/04-01/05Houffalize Open Tour - eindstand  7e

      • vr 29        Proloog HOT - Houffalize                                                 8e

      • za 30       1e etappe HOT - Houffalize - Bastogne - Houffalize    7e      

  • Mei

      • zo 01      2e etappe HOT - Houffalize - La Roche - Houffalize    17e

    • za 14      Stoumont - Belgacom Cup #1          34e

    • za 21      Aartrijke - weg                                    15e

  • Juni

    • do 02     Waimes - marathon EBMC #1           5e

    • zo 05     Malmedy (Belgium Grand Prix)         28e

    • di 14 6  Belsele - weg - interclub Mil Ploeg     86e

    • zo 26     Malmedy - marathon EBMC #3         32e

  • Juli

    • zo 03     Aarschot - weg - interclub Mil Ploeg  opg.

    • za 09     Geraardsbergen (Belgium Grand Prix)46e

    • ma 11   Gistel - weg                                             19e

    • zo 17     Halle - BK XC                                          27e

    • wo 27    Chaam (Ned.) - weg - Regionale Cism Militairen - elite z/contract   24e - 5e Mil

    • do 28    Herentals - criterium Militairen Regionale Cism      2e

  • Augustus

    • ma 22   Moorslede - criterium                          27e

    • wo 29   Oudenburg - weg - interclub Mil Ploeg 42e

  • September

    • za 03    Steenhuffel - Cross - B                           1e

    • zo 04    Kessel-Fort - Cross - B                          13e

    • za 10    Hofstade-Zemst - Cross - B                   7e

    • za 17    Knesselare - Cross - B                            6e

    • zo 18    Erpe Mere - Cross - A                            29e

    • do 22   Hechtel - BK MTB Mil                             6e

    • zo 25   De Pinte - Cross - B                               13e

  • Oktober

    • zo 02    Moerbeke-Waas - Cross - B                 4e

    • za 08    Laarne - Cross - A                                 13e

    • zo 09    Ruddervoorde - Cross - A                   26e

    • do 13   Ardooie -  - Cross - A                            27e

    • za 15    Serskamp - Cross - B                             9e

    • zo 16    Zingem - Cross - B                                 7e

    • za 22    Bredene - Cross - B                               5e

    • zo 23    Lochristi - Cross - B                               3e

    • zo 30    Nossegem - Cross - B                           7e

  • November

    • za 05    Zegelsem - Cross - B                             7e

    • zo 06    Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace         1e

    • vr 11    Zaffelare - Cross - B                               7e

    • zo 13   Frenkendorf (Zw.) - Cross - A               25e

    • za 19    Zelzate - Cross - B                                 8e

    • zo 20    De Panne - Strandrace                       12e

    • za 26   Uitbergen - Cross - B                             6e

    • zo 27   Aalter - Cross - B                                    5e

  • December

    • za 03    Lotenhulle - Cross - B                          5e

    • zo 04   Tiegem - Cross - B                                 9e

    • za 10   Varsenare - Cross - B                           17e

    • za 17   Lichtervelde - Cross - B                        3e

    • zo 18   Maldegem - Cross - B                          13e

    • zo 25   Balegem - Cross - B                             opg.

    • do 29  Bredene - Cross - A                              25e

    • vr 30   Charleville-Mézières (Fr.) - Cross - B   4e