Kalender 2013

  • Januari

    • ma 14                     Otegem - cross A                           27e

    • za 19                       Zonnebeke - cross A                     30e

    • zo 27                       Lanarvilly (Fr.) - cross A                13e 

  • Februari

    •  zo 03                     Bredene - Strandrace - Duo met Robin Vandenbogaerde      5e

    • za 16                      Middelkerke - cross A                    33e

    • za 16                      Kaas en Wijn Avond

    • zo 17                      Eeklo - cross A                                30e

  •  Maart

    •  zo 03                     Knokke - Strandrace                        5e

    • di 19                       Koksijde - BK MTB Militairen         5e

    • zo 24                      Thieussies - Wallonia Cup              7e

  • April

    • zo 28                      Houffalize HOT Marathon (MTB)   4e

  • Mei 

    • vr-zo 10-12           BeMC (MTB)                                     13e

      • vr 10               1e etappe BeMC                              15e

      • za 11              2e etappe BeMC                              13e

      • zo 12              3e etappe BeMC                              15e

  • Juni

    • zo 02                     Rhenser Marathon - Rhens (Dui.)   4e

    • za 09                     Gran Fondo Les 3 Ballons (Fr.)       opg.

    • zo 23                    Malmedy - Marathon                          1e

    • di 18                     Geluwe - Weg - Interclub                 niet geklasseerd

    • zo 30                    Paal - Flanders Cup                            13e 

  • Juli

    • ma 08                 Beveren Waas - Weg - Interclub         98e

    • do 11                 Gistel - Weg                                            39e

    • zo 21                  BK XC - Lac de L'Eau D'Heure             18e

  • Augustus

    • woe-zo 07-11    Transmaurienne (Fr.)                           21e

      • woe 07       Proloog St-Jean-De-Maurienne          25e

      • do 08         Albiez le Jeune - Albiez Montrond (3 etappes)  21e - 20e - 15e

      • vr 09          Saint Colomban des Villards               24e

      • za 10          St-Jean d'Arves - St-Sorlin d'Arves      26e

      • zo 11         Le Corbier - La Toussuire                     38e

    • za 24                 Beringen - XC                                         22e

  • September

    • zo 01                Langdorp - Flanders Cup                     16e

    • do 05                Beringen - CISM MTB                            7e

    • za 07                 Steenhuffel - cross - B                           8e

    • za 14                 Zemst - cross - B                                     7e

    • za 21                 Knesselare - cross - B                           12e

    • zo 29                 Boulzicourt (Fr.) - cross - B                  14e

  • Oktober

    •  zo 06               Laarne - cross - A                                   23e

    • za 12                Dottenijs - cross - A                                21e

    • zo 13               Middelkerke - Strandrace                       3e

    • do 17               Ardooie - cross - A                                  28e

    • za 19                Bredene - cross - B                                opg. 

  • November

    • zo 10               Oostende - Strandrace                            8e

    • zo 17               Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace             2e

    • zo 24               De Panne - Strandrace                          12e

  • December

    • za 07                Lotenhulle - cross - B                            28e

    • zo 08                Bredene - Strandrace                             4e

    • za 14                Varsenare - cross - B                             25e

    • zo 15                Meulebeke - cross - B                           14e

    • wo 18               Liévin (Fr.) - cross - B                            14e

    • za 21                Lichtervelde - cross - B                         15e

    • do 26               Beernem - cross - B                               13e

    • vr 27                Ohlain (Fr.) - cross - B                              7e