Januari​

  • vr 01    Pétange - Cross - A 13e

  • zo 03   Tervuren - Cross - A34e

  • zo 10   Malle - BK Cross     DSQ 

  • ma 11  Otegem - Cross - A  22e

  • zo 24   Bredene - Strandrace      9e

Februari

  • zo 07   Blankenberge - Strandrace     4e

  • za 13   Eeklo - Cross - A23e

  • za 27   Herentals - Afscheidscross Erwin Vervecken 18e

Maart

  • zo 07   Knokke - Strandrace 4e

April

  • za 17   Kaas- en Wijn Avond t.v.v. Björn Rondelez - Balluchon - Koekelare

  • vr 30    Grande Traversée du Limousin VTT - Rit 1 - Vassivière en Limousin - Bourganeuf -  4e

Mei

  • za 01   Grande Traversée du Limousin VTT - Rit 2 - Bourganeuf - Guéret 1e

  • zo 02   Grande Traversée du Limousin VTT - Rit 3 - Guéret - Crozant en Creuse     3e

  • Grande Traversée du Limousin VTT (Fr.) - eindstand     3e

  • do 13   Waimes - EBMC marathon10e

  • ma 24   Theux - EBMC marathon   18e

Juni

  • wo 02   Trans Germany MTB (Dui.) - Rit 1 - Garmisch Partenkirchen - Lermoos - 25e

  • do 03    Trans Germany MTB (Dui.) - Rit 2 - Lermoos - Pfronten  22e

  • vr 04     Trans Germany MTB (Dui.) - Rit 3 - Pfronten - Sonthofen       38e 

  • za 05     Trans Germany MTB (Dui.) - Rit 4 - Sonthofen - Bregenz45e

  • Trans Germany MTB (Dui.) - eindstand    29e

  • zo 13    Malmedy - EBMC marathon3e

  • vr 18    Geluwe - weg - E z C 16e

  • di 22    Ruddervoorde - E met C    95e

  • vr 25    Florennes - weg - BK militairen 9e

  • za 26    Florennes - weg - E z C      10e

  • di 29     Staden - criterium      16e

Juli

  • za 24     Iron Bike MTB (It.) - Proloog - Entracque   5e

  • zo 25     Iron Bike MTB (It.) - Rit 1 - Entracque - San Damiano Macra   9e

  • ma 26    Iron Bike MTB (It.) - Rit 2 - San Damiano Macra - Barge  6e

  • di 27      Iron Bike MTB (It.) - Rit 3 - Barge - Torre Pellice     10e

  • wo 28    Iron Bike MTB (It.) - Rit 4 - Torre Pellice - Pramollo     10e + 9e

  • do 29     Iron Bike MTB (It.) - Rit 5 - Pramollo - Pragelato  10e + 22e

  • vr 30      Iron Bike MTB (It.) - Rit 6 - Pragelato - Sestriere    4e + 8e

  • za 31      Iron Bike MTB (It.) - Rit 7 - Sestriere - Sauze D'Oulx     3e + 3e

  • Iron Bike MTB (It.) - Eindstand    6e

Augustus

  • za 07     Ronde van Namen - weg - 1e rit - Namen - Vezin   142e

  • zo 08     Ronde van Namen - weg - 2e rit - Hanzinelle - Bièvre    150e

  • ma 09    Ronde van Namen - weg - 3e rit - Sugny - Gesves   140e

  • di 10      Ronde van Namen - weg - 4e rit - Assesse - Philippeville       opg.

  • zo 29     Oostende - Bunker Race - MTB   2e

September

  • zo 05     Kessel - Fort - Cross - B 14e

  • za 11     Hoogstade - MTB   1e

  • za 18     Knesselare - Cross - B   6e

  • za 25     Beringen - BK MC  9e

  • zo 26     De Pinte - Cross - B 9e

Oktober

  • zo 03     Saint Quentin (Fr.) - Cross - A      4e

  • za 09     Serskamp - Cross - B   12e

  • zo 10     Ruddervoorde - Cross - A    43e 

  • zo 17     Zingem - Cross - B 21e

  • za 23     Bredene - Cross - B 8e

  • zo 24     Lochristi - Cross - B 6e

  • zo 31     Ipswich (G.B.) - Cross - A       9e

November

  • ma 01   Marle (Fr.) - Cross - A  20e

  • do 11    Lummen - Cross - B     19e

  • za 13     Dottenijs - Cross - A      22e

  • zo 14     Bredene - MTB - Strandrace 5e

  • za 20     Laarne - Cross - B 5e

  • zo 21     Gavere - Cross - A 26e

  • zo 28     Southampton (G.B.) - Cross - A    18e

December

  • za 18     Antwerpen - Cross - A  33e

  • zo 19     Maldegem - Cross - B   6e

  • woe 29  Olhain (Fr.) - Cross - B 2e