Januari

  • wo 02    Dubendorf (Zw.) - cross - A     15e

  • ma 07    Otegem - cross - A   17e

  • za 12      Langemark - cross - B     8e

  • za 19      Zonnebeke - cross - A    17e

  • wo 30     Maldegem - cross - A      24e

Februari

  • zo 17      Blankenberge - strandrace     4e

  • zo 24      Oostduinkerke - MTB kustcriterium #4    7e

Maart

  • za 01     Knokke - MTB kustcriterium #5 7e

  • za 15     Kaas & Wijn Avond t.v.v. mountainbiker-cyclocrosser Björn Rondelez

  • ma 24   Grand Halleux - EBBT     1e

  • zo 30     Zottegem - Flanders Cup #1   4e

April

  • zo 06     Bertrix - Benelux Cup #1 18e

  • zo 13     Oldenzaal (Ned.) - Benelux Cup #2 39e

  • za 19     Houffalize - Open    7e

  • zo 20     Houffalize - World Cup #1     177e

Mei

  • do 01    Waimes - EBBT #3   7e

  • ma 12   Theux - EBBT #4      16e

  • zo 18     Wallers - Arenberg (Fr.) - marathon Coupe de France opg.

  • do 22 tot zo 25 Styria Alpentour     17e

  • do 22   Oberaich  16e

  • vr 23    Eizenerz - Vorderberg    25e

  • za 24    Donnersbachwald    14e

  • zo 25    Schladming     20e

Juni

  • do 12    Eupen - BK mil.be    2e

  • zo 15     Vilvoorde - Flanders Cup #2    5e

  • zo 22     Malmedy - EBBT #5 opg.

Juli

  • OUT

Augustus

  • ma 18    Moorslede - criterium  13e

  • do 28     Geraardsbergen - weg - elite     opg.

September

  • zo 07     Dudzele - cross - B 10e

  • zo 14     Erpe Mere - cross - A     23e

  • wo 17    Retie - G.P. Monseré - weg 70e

  • za 20      Knesselare - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #1  6e

  • zo 28      De Pinte - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #2    17e

Oktober

  • zo 05     Moerbeke-Waas - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #3 3e

  • za 11     Serskamp - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #4   11e

  • zo 12     Ruddervoorde - cross - A - Super Prestige   21e

  • do 16     Ardooie - cross - A 17e

  • zo 19     Oostende - strandrace   10e

  • za 25     Bredene - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #6 2e

  • zo 26     Lochristi - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #7 2e

November

  • za 01     Marle (Fr.) - cross - A 11e

  • zo 02     Veghel (Ned.) - cross - A - Super Prestige      28e

  • za 08     Zegelsem - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #8      15e

  • zo 09     Bredene - strandrace 7e

  • di 11      Zaffelare - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #9 4e

  • za 15     Zelzate - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #10 11e

  • za 22     Laarne - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #11  6e

  • zo 23     Hamme-Zogge - cross - A - Super Prestige    25e

  • zo 30     Drongen - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #12 5e

December

  • za 06     Lotenhulle - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #13    9e

  • zo 07     De Panne - strandrace      4e

  • za 13     Varsenare - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #14     7e

  • zo 14     Maldegem - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #15    4e

  • za 20     Lichtervelde - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #16 5e

  • zo 21     De Haan - strandrace 4e

  • vr 26     Beernem - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #17      5e

  • za 27     Torhout - cross - A     23e

  • zo 28     Balegem - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #18      12e

  • ma 29    Middelkerke - cross - A      20e