Dit is een paragraaf. Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen.

Wieler Groep Izenberge - Juniors tot en met februari - daarna beloften:  16 wegwedstrijden - 30 crossen

Januari (Juniors)

 

  •  07/01          Soumagne - Belgisch Kampioenschap               5e

  • 21/01           Langemark                                                              2e

  • 29/01           Eschenbach (Zw.) - Wereld Kampioenschap     28e

Februari (Juniors)

  

  • 04/02           Lille                                                                            7e

  • 05/02           Harnes (Fr.) - Super Prestige                                 6e

  • 12/02           Feignies (Fr.) - elite                                                 13e

Maart

 

  •  

April

 

  • 16/04           Hekelgem - interclub                                            Opg.

  • 23/04           Boucles d'Artois (Fr.) - interclub                           26e

Mei

 

  • 07/05           Oostnieuwkerke - Provinciaal Kampioenschap   41e

  • 13/05          Wanfercee Baulet - Interclub                                 Opg.

  • 20/05          Michelbeke - Interclub                                              35e

  • 25-28 mei - Ronde van Limousin Charente                               

    • 25      1e etappe - ploegentijdrit                           3e​

    • 26      2e etappe                                                      43e

    • 27      3e etappe                                                      65e

    • 28      4e etappe                                                      38e

 

Juni

 

  • 17/06         Moorslede                                                                  19e

  • 20/06         Geluwe - Interclub                                                    Opg.

  • 24/06        Oostrozebeke                                                             18e

  • 28/06        Oetingen - Interclub                                                  Opg.

 

Juli

  • 02/07        Ellezeles                                                                       17e

  • 10/07        Gistel                                                                            16e

  • 13/07        Gistel                                                                            29e

 

Augustus

 

 

September

 

  • 10/09        Zingem - A                                                                  16e

  • 17/09        Wingene - A                                                                 9e

  • 23/09        Geraarsbergen - A                                                     24e

  • 24/09        Hertsberge - B                                                            7e

  • 30/099      Oostende - A                                                              27e

 

Oktober

 

  • 08/10       Duffel - B                                                                      38e

  • 15/10       Eernegem - A                                                                3e                                                        

  • 19/10       Ardooie - A                                                                   10e

  • 22/10       Oostnieuwkerke - B                                                    17e

  • 29/10       Dudzele - B                                                                   6e

 

November

 

  • 01/11       Lochristi - B                                                                   9e

  • 05/11       Doomkerke - A                                                             Opg.

  • 11/11       Zerkegem - B                                                                2e

  • 12/11       Bredene - A                                                                   16e

  • 18/11       Kortemark - A                                                               18e

  • 25/11       Koksijde - A                                                                   27e

  • 26/11       Drongen - B                                                                   2e

 

December

 

  • 03/12       Zonnebeke - A                                                              15e

  • 09/12       Varsenare - B                                                                 5e

  • 10/12       Racour - A                                                                      14e

  • 17/12       Overijse - A - Super Prestige                                       27e

  • 24/12       Balegem - B                                                                   8e

  • 26/12       Helkijn - B                                                                      1e

  • 28/12       Beernem - B                                                                  Opg.