Palmares

2019: Masters B (Beachbikers)

--> Saive - Cross: 1e

--> Amay - Cross: 1e

--> Ardooie - Cross: 1e

--> Barlin (Fr.) - Cross: 1e

--> Vilvoorde - Cross: 1e

--> Assenede - Cross: 1e

--> Maldegem - Cross: 1e

--> Vlaamse Cyclocross Cup seizoen 2018-2019: 1e

--> Lovendegem - Provinciaal Kampioenschap MTB: 1e

--> Lichtervelde - Vlaams Kampioenschap Cross: 2e

--> Hechtel - Eksel - BK MTB Militairen: 3e

--> Lovendegem - Flanders Cup MTB: 3e

2018: Masters B (Beachbikers)

--> Gullegem - Cross: 1e

--> Lembeke - Cross: 1e

--> Zingem: Cross: 1e

--> Roeselare: Cross: 1e

--> Stockay: Cross: 1e

--> Zarren: Cross: 1e

--> Balegem: Cross: 1e

--> Vlaamse Cyclocross Cup seizoen 2017-2018: 1e

--> LCMT - MTB: 1e master: rit 3 + eindklassement

--> Raid VTT Monts d'Ardeche: 1e master: rit 1-2-3-4 + eindklassement

--> Mountainbike van Vlaanderen: 1e master: rit 3 + eindklassement

--> Baraque Friture - Wallonia Cup: 2e

--> Middelkerke - BK strandrace: 3e master

--> Westouter - BK XC: 5e


2017: Masters B (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Beernem - Cross: 1e

--> Balegem - Cross: 1e

--> Zelzate - Cross: 1e

--> Zarren - Cross: 1e

--> Ardooie - Cross: 1e

--> Izegem - Cross: 1e + Provinciaal Kampioen

--> Hoogstade - Farmrace: 1e

--> Middelkerke - Strandrace: 1e master 2

--> Gits - 24u MTB (Poggiobikers - ploeg van 10) : 1e

--> Lille - BK - Cross: 2e

--> Erezée - Wallonia Cup: 2e

--> LCMT etappe 2: 2e

--> Beringen - BK XC militairen 40+: 3e

--> Erezée - BK XC: 4e

2016: Masters B (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Kruishoutem - Cross: 1e

--> Lochristi - Cross: 1e

--> Zarren - Cross: 1e

--> Oostende - Cross 1e

--> Beringen - BK XC militairen 40+

--> Malmedy - MTB 90 km: 1e master 2

--> Grande Traversee du Limousin - MTB: 1e master 2: rit 1 - 2 - 3 + eindklassement

--> LCMT - MTB: 1e master 2: rit 1 +  eindklassement

--> Koksijde - Strandrace: 1e master 2

2015: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team) - MTB & (Dovy FCC) - WEG

--> Transcape (S.A.) - rit 1: 1e

--> Transcape (S.A.) - rit 2: 1e

--> Transcape (S.A.) - rit 3: 1e

--> Transcape (S.A.) - rit 4: 1e

--> Transcape (S.A.) - rit 6: 1e

--> Transcape (S.A.) - rit 7: 1

--> Transcape (S.A.) - Eindstand: 1e (samen met Niek Lingier)

--> Bourthes (Fr.) - Marathon: 1e

--> Hoogstade - Farmrace - MTB: 1e

--> GP Defreyne - Brugge - MTB: 1e

--> Transcape (S.A.) - rit 5: 2e

--> Middelkerke - Strandrace: 2e

Vanaf 19 september master B in veldrijden

--> Knesselare - Cross: 1e

--> Izegem - Cross: 1e

--> Ardooie - Cross: 1e

--> Lochristi - Cross: 1e

--> Oostende - Cross: 1e

--> Varsenare - Cross: 1e

--> Beernem - Cross: 1e

--> Oosterzele - BK - Cross: 2e

--> Bredene - Cross: 2e

--> Alsemberg - Cross: 2e

--> Lichtervelde - PK - Cross: 3e

2014: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Malmedy (Raid des Hautes Fagnes - 90 km): 1e

--> Hoogstade - Farmrace - MTB: 1e

--> Knokke - Strandrace: 2e

--> Harveng - Raid d'Englebert - MTB: 2e

--> Bredene - Strandrace: 3e

--> Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace: 3e

--> Eindstand Crocodile Trophy (Australie): 14e

2013: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Malmedy (Raid des Hautes Fagnes - 90 km): 1e

--> Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace: 2e

--> Middelkerke - Strandrace: 3e

--> Bredene - Strandrace: 4e

--> BK MTB Militairen Koksijde: 4e 

--> Beringen - WK Militairen MTB: 7e

2012: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Grande Traversée du Limousin (Fr.) - 2e rit: 1e

--> Malmedy (Raid des Hautes Fagnes - 90 km): 1e

--> Cube Beach Criterium Kijkduin (Ned.): 1e

--> Berck su Mer (Fr.) - Strandrace: 2e

--> Tiegem (B-cross): 2e

--> Grande Traversée du Limousin (Fr.) - eindstand: 3e

--> Eindstand Vlaamse Cyclo Cross Cup 2011-2012: 3e

--> BK MTB Militairen (Eksel): 4e

--> Bredene - Strandrace: 4e

2011: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Provinciaal Kampioenschap Cross Elite z/contract West-Vlaanderen - Otegem

--> Steenhuffel (B-cross): 1e

--> Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace: 1e

2010: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Grande Traversée du Limousin (Fr.) - 2e rit: 1e

--> Hoogstade - Farmrace - MTB: 1e

--> Ohlain (Fr.) (B-cross): 2e

--> Grande Traversée du Limousin (Fr.) - eindstand: 3e

--> Malmedy (Raid des Hautes Fagnes) - 3e

--> Eindstand Mountainbikekustcriterium 2009-2010: 4e

--> Eindstand East Belgian Marathon Challenge: 4e scratch - 2e master 

--> Strand en Duinenrace Blankenberge: 4e

--> Mountainbike Beach Challenge Knokke: 4e

--> Iron Bike (It.): 6e

2009: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Varsenare (B-cross): 1e

--> Koekelare (avond team cross): 1e

--> BK Road Militairen (Zottegem): 2e

--> Otegem PK veldrijden elite z/contract: 2e

--> Eindstand Vlaamse Cyclo Cross Cup 2008-2009: 2e

--> Chouffe Marathon te Achouffe: 2e (1e master)

--> Lummen (B-cross): 2e

--> Twins Duo Raid Bredene met Bart Vanhecke: 2e

--> Ipswich (U.K.) (A-cross): 3e

--> Lotenhulle (B-cross): 3e

--> Zelzate (B-cross): 3e

--> Assenede (B-cross): 3e

--> Knesselare (B-cross): 3e

--> Eindstand Mountainbikekustcriterium 2008-2009: 4e

--> De Lotto Panne Beach Endurance (strandrace): 5e

--> Eindstand East Belgian Marathon Challenge: 5e scratch - 2e master

2008: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Grand Halleux: 1e

--> BK MTB Militairen (Eupen): 2e

--> Bredene (B-cross): 2e

--> Lochristi (B-cross): 2e

--> Moerbeke-Waas (B-cross): 3e

2007: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team)

--> WK cyclo-cross Militairen (Polen): 4e

--> BK MTB Militairen (Eupen): 2e

--> Malmedy (Raid Hautes Fagnes): 2e

--> Zottegem (Flanders Cup): 3e

--> 6u van Kessel (per ploeg): 1e

2006: Elite z/contract (Lingier-Versluys MTB Team)

--> Mountainbike Beach Challenge Knokke: 1e

--> Zottegem (Flanders Cup): 1e

--> Mountainbikekustcriterium: 1e

--> Zillebeke (Visa Chrono Challenge): 1e

--> Versluys Ostend Beach Race: 1e

--> Hoogstade - Farmrace - MTB: 1e

--> Strandrace Bredene: 2e

--> Beach Endurance De Panne: 3e

--> Coastrace Oostduinkerke: 3e 

--> Twins Duo Raid Bredene met Philip Vereecke 2e

--> Soumange (B-veldrit) 1e

--> Lotenhulle (B-velrit) 2e

--> Balegem (B-veldrit) 3e

--> Zonnebeke (A2-veldrit) 6e

--> Sportman 2005 te Koekelare

2005: Elite z/contract (BeachBikers vzw)

--> De Panne Beach Endurance 1e

--> MTB Beach Challenge Knokke Heist 1e

--> Brakel (Topcompetitie MTB) 1e

--> Ostend Beach Race (Flanders Cup MTB) 1e

--> Zottegem (Flanders Cup MTB) 1e

--> Kessel (Flanders Cup MTB) 1e

--> Trends Mountainbike Classic te Oostende 1e

--> Eindstand Flanders Cup MTB 1e

--> Dikkebus (MTB chrono 60 km) 1e + Provinciaal Kampioen MTB

--> Waimes (MTB Raid) 1e

--> Sankt Vith (MTB) 1e

--> Waregem (MTB chrono 105 km) 1e

--> 24 u Lacs de L'Eau D'Heure (per ploeg) 1e

--> Melsen (Flanders Cup MTB) 2e

--> BK mtb cross country elite 3e

--> Kellerwald Marathon (Dui) 4e

--> Mountainbiker van het jaar 2005 vanwege O2-Bikers

--> BK Cyclocross te Wachtebeke elite z/contract 3e

--> Lotenhulle (B-veldrit) 1e

--> Uitbergen (B-veldrit) 1e

--> Lichtervelde (B-veldrit) 1e

--> Wachtebeke (A2-veldrit) 4e

2004: Elite (Chocolade Jacques-Wincor Nixdorf-Passage Fitness)

--> Oostduinkerke (strandrace MTB) 1e + Vlaams Kampioen MTB Marathon

--> De Panne Beach Endurance 1e

--> Kessel (Flanders Cup MTB) 1e

--> Oostende (Beach Criterium MTB) 1e

--> Vielsalm (MTB marathon) 1e

--> Contern (Lux.) (cross A-2) 1e

--> Waregem (BK MTB marathon) 2e

--> Frenkendorf (Zw) (cross A-2) 2e

--> Beuvry (Fr) (cross A-3) 3e

--> Knokke (strandrace MTB) 3e

--> Oostende (cross A) 3e

2003: Elite z/Contract (Kon. Sportclub Gistel v.z.w.)

--> Camors (Fr.) (cross A) 1e

--> Stage 2 Parijs-Roubaix VTT 1e

--> Knesselare (cross B) 1e

--> Wielsbeke (cross) B.K. elite z/contract 2e

--> 24 uren van Spa MTB (per ploeg) 1e

--> Oostende (cross A) 2e

--> Cappadocia Stage Race (MTB-D2) 2e

--> Otegem (cross) P.K. 3e

--> Muhlenbach (Lux.) (cross A-2) 3e

--> Malmedy (Begian Cup) 4e

--> Pijnacker (Ned.) (cross A-1) 5e

Sinds 18 oktober prof bij Wincor-Nixdorf

--> Contern (Lux.) (cross A-3) 2e

--> Veldegem (cross A-3) 2e

--> Steinmauer (Zw.) (cross A-3) 3e

--> Leudelange (Lux.) (cross A-3) 3e

2002: Elite z/Contract (Beveren 2000)

--> Koksijde (cross) Belgisch Kampioen Elite zonder Contract

--> Strandrace Oostende (MTB) 1e

--> Strandrace Knokke-Heist (MTB) 1e

--> Strandrace Oostduinkerke (MTB) 1e

--> Michelbeke (Belgian Cup - MTB) 1e

--> Dikkebus (MTB-P2) 1e

--> Stage 2 Cappadocia Race (Tur.) MTB-D2 1e

--> Geraardsbergen (criterium) 1e

--> Dercy (Fr.) (cross A-2) 1e

--> Steinmauer (Zw.) (cross A-2) 2e

--> Erpe Mere (openings A-cross) 2e

--> Oostende (cross A) 2e

--> Hooglede (weg) 2e

--> Frasnes-Belgisch Kampioenschap MTB 3e

--> Beuvry (Fr.) (cross A-3) (seizoen 2001-2002) 3e

--> Beuvry  (Fr.) (cross A-3) (seizoen 2002-2003) 3e

--> Den Helder (Ned.) (strandrace MTB) 3e

--> Eindstand Cappadocia Race (Tur.) MTB-D2 3e

--> Eindstand Low Countries Mountainbike Tour (D2) 3e

--> Malmedy (Belgian Cup) 5e

--> Pijnacker (Ned.) (cross A-1) 5e

2001: Elite (Zetelhallen)

--> Mühlenbach (Lux.) 1e (cross-A-2)

--> Beuvry (Fr.) 3e (cross-A-3)

--> Heerlen (Ned.) 5e (cross-A-1)

--> B.K. (Mol) 13e (cross)

--> eindstand Super Prestige 15e

--> UCI-ranking cross 24e

--> Oostduinkerke (Neverest beach race MTB) 1e

--> Knokke-Heist (beach rae MTB) 1e

--> Circuit Brabant Wallon MTB (D-2) 5e

--> Viane MTB (Belgian cup) 4e

--> Dikkebus MTB 1e

--> Cappadocia Stage Race MTB (D-2) 2e

Elite z/contract (Beveren 2000) (sinds 1 juli 2001)

--> B.K. MTB (Michelbeke) 6e

--> Frasnes les Anvaing MTB (Belgian Cup) 2e

--> LCMT MTB (D-2) 2e

--> 5e rit LCMT te Houffalize 1e

--> Obergösgen (A-2-veldrit) 1e 

-->  Bredene (A-veldrit) 1e

--> Astene (B-veldrit) 1e

--> Moerbeke-Waas (B-veldrit) 1e

--> Oostende (A-veldrit) 2e

--> Dercy (A-2) 3e

--> Eernegem (A) 3e

--> Wortegem (A-WB) 9e

2000: Elite z/contract (Sportgroep Koksijde)

--> B.K. (Gent) 9e (cross)

--> Mühlenbach (Lux.) 1e (cross-A-2)

--> Eindstand Super Prestige 13e

--> UCI-ranking cross 22e

--> G.P. E. DeWilde (bergprijs: 1e)

--> Dikkebus MTB 1e

--> Oostende (1.5) 6e

--> G.P. Criquelion 7e

--> Schaals Schoeters Beveren 2e

Elite (Spar-Oki) (sinds 4 juli 2000)

--> Moerbeke-Waas (cross) 1e

--> Bellem (cross) 2e

--> Dercy (Fr.) (cross-cat. 2) 2e

--> Sablé (Fr.) (cross) 3e

--> Vossem (cross-cat. 1) 5e

--> Bergamo (It.) (cross-WB) 9e

--> Eindoverwinning LCMT

--> winnaar 2e rit, 3e rit, 5e rit, 9e rit

1999: Elite z/contact (Sportgroep Koksijde)

--> Provinciaal Kampioen cross Westvlaanderen - Otegem

--> 9e Belgisch Kampioenschap Soumagne

--> 1e A cross Langemark

--> selectie Wereld Kampioenschap Poprad Elite: 25e

--> UCI-ranking cross: 28e

--> 4e Lincoln Classic (G.B.) 1.5

--> Ronde van Limburg: eindstand 11e/1e combiné/1e bergprijs

--> 1e St.-Denijs

--> 1e A-3 cross Ardooie

--> 1e B cross Lotenhulle

--> 7e Gieten (Ned.) (A-1-SuperPrestige)

--> 10e Sivelle (It.) (A-1-SuperPrestige)

--> 9e Hoogstraten (A-1-SuperPrestige)

1998: Belofte (Sportgroep Koksijde)

--> 5e Belgisch Kampioenschap Geraardsbergen (cross)

--> 11e Wereld Kampioenschap Middelfahrt (Den.)

--> 1 x 2e A-cross

--> 9e Provinciaal Kampioenschap weg 

--> 1e Charlerloi-Whasquehal (interclub)

--> 9e eindstand Ronde van Vlaams-Brabant

--> 3 x 1e B-cross (Wolvertem/Moerbeke-Waas/Stekene)

--> 3 x 1e A-cross (Doomkerke/Charleville-Mezières (Fr.-A-2)/Zingem (A-3) 

1997: Belofte (Wielergroep Koksijde)

--> 3 x 1e B-cross (Egem-La Bassée (Fr.)-Zerkegem)

1996: Belofte (Wielergroep Izenberge)

--> 1 x 1e cross beloften (Fourmies-Fr.)

1995: Amateur (belofte categorie bestond nog niet)

         (junior tot 1 maart) (Wielergroep Izenberge)

--> 5e Belgisch Kampioenschap juniors cross (Soumagne)

--> W.K. selectie juniors cross (Eschenbach-Zwit.-27e)

--> 1 x 1e B-cross (Helkijn)

--> 1 x 2e B-cross

--> 1 x 2e A-cross

--> 1 x 3e A-cross

1994: Junior (K.V.C. De Zeemeeuw)

--> 1 x 1e (weg) (Deux Acren)

--> 9 x 1e (cross) (St.Joris/Marquillies (Fr.)/Dudzele/Lochristi/Oosterzele/

                  La Bassée (Fr.)/Eernegem/Igorre (Sp.)/Beernem)

--> 9 x 2e (cross)

--> 4 x 3e (cross)

--> 2e Provinciaal Kampioenschap Westvlaanderen 

1993: Junior (K.V.C. De Zeemeeuw)

--> 1 x 2e (weg)

--> 1 x 4e (weg)

--> 1 x 1e (veld) (Eernegem)

--> 4 x 2e (veld)

--> 4 x 3e (veld)

1992: Nieuweling (K.V.C. De Zeemeeuw)

--> 1 x 4e (weg)

--> 5 x 5e (veld)

Enkele cijfers:

 

OVERWINNINGEN: (162)

 

Juniors:

weg: 1

cross: 10

 

Beloften:

weg: 1

cross: 1

 

Elite z/contract:

weg: 2

A-crossen: 12

B-crossen: 17

D-crossen 40+: 30

MTB wedstrijden scratch: 42

MTB wedstrijden masters 40+: 19

MTB strandraces: 16

MTB per ploeg: 5

Cross per ploeg: 1

 

EINDKLASSEMENTEN

 

Flanders Cup 2005

MTB kustcriterium 2005-2006

Vlaamse Cyclocross cup 2017-2018

Vlaamse Cyclocross cup 2018-2019

 

Provinciaal Kampioen

cross 1999 - elite

mtb 2005 - elite

cross 2011 - elite z/contract

cross 2017 - masters B

mtb 2019 - masters 2

 

Vlaams Kampioen

Marathon mtb 2004 - elite

 

Belgisch Kampioen

Elite z/contract cross 2002

MTB Militairen Veteranen 2016

 

Medailles BK

Elite z/contract cross 2003 - zilver

Elite z/contract cross 2005 - brons

Masters 40+ cross 2015 - zilver

Masters 40+ cross 2017 - zilver

Masters strandrace 2018 - brons

Elite XC MTB 2002 - brons

Elite XC MTB 2005 - brons

Elite MC MTB 2004 - zilver

Medailles Vlaams Kampioenschap

cross 2019 - masters 40+ / zilver

Medailles PK

cross 1994 - juniors - zilver

cross 2009 - elite z/contract - zilver

cross 2015 - masters 40+ / brons 

Medailles BK Militairen

MTB Seniors 2007 - zilver

MTB Seniors 2008 - zilver

Road Seniors 2009 - zilver

MTB Veteranen 2017 - brons

MTB Veteranen 2019 - brons

 

SELECTIES:

 

WK Cross

1994 - juniors - Eschenbach (27e)

1998 - beloften - Middelfahrt (11e)

1999 - elite - Poprad (25e)

 

WK Militairen

Cross

2007 - Kozienice - Polen (4e)

Road

2009 - Clonmel - Ierland (11e)

MTB

2011 - Beringen - België (7e)

 

EK XC MTB

2002 - elite - Zurich

2005 - elite - Kluisbergen (opg)

 

WK MC MTB

2007 - elite - Verviers