Januari

  • do 01   Pétange (Lux.) - cross - A 21e

  • zo 04   Waregem - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #19     6e

  • zo 04   Koekelare - avond cyclo cross per ploeg - samen met Kris Lapere - Jo Naert - Xavier Vermeeren  1e

  • zo 11   Ruddervoorde - cross - BK      18e / 9e el/z/c

  • ma 12  Otegem - cross - A - PK   15e / 2e PK

  • za 17    Langemark - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #20  4e

  • wo 21   Ieper - veldlopen militairen    12e

  • za 24    Zonnebeke - cross - A      25e

  • zo 25    Assenede - cross - B - Vlaamse Cyclo Cross Cup #21     3e

Februari

  • zo 01    Blankenberge - strandrace      8e

  • za 07    Lille - cross - A 25e

  • zo 15    Bredene - Twins Duo Raid - MTB - samen met Bart Vanhecke    2e

Maar

  • zo 01    Knokke - strandrace 7e

April

Mei

  • zo 03   Houffalize - WB XC mtb 160e

  • zo 10   Averbode - Benelux Kampioenschap mtb    34e

  • do 21  Waimes - Marathon 28e

  • zo 24   Oostnieuwkerke - Weg    56e

  • zo 31   Laarne - Weg - interclub met Defensie   ??

Juni

  • ma 01  Theux - Marathon    12e

  • zo 07   Gränichen (Zw.) - XC       37e

  • do 11   Waterschei - BK XC Militairen 6e

  • zo 14    Malmedy - Marathon 10e

  • vr 19    Geluwe - Weg  13e

  • zo 21   Bertem - Weg - interclub met Defensie  23e

  • wo 24  De Panne - Weg 12e

  • za 27    Ardooie - Weg  23e

  • di 30    Staden - Criterium    27e

Juli

  • za 04   Poelkapelle - Weg  11e

  • do 30  Herentals - Criterium      18e

Augustus

  • za - woe 01 - 05 Ronde van Namen - Weg - interclub met Defensie    97e

              ° za 01 Namen - Andenne 52e  

              ° zo 02 Vencimont - Vresse sur Semois 129e 

              ° ma 03      Gesves - Asseses     143e

              ° di 04 Philipville - Tamines   68e

              ° woe 05     Chevetogne - Namen 111e   

  • zo 09    Achouffe - Marathon 2e

  • za 22    Grand Raid Cristalp (Zw.) - Marathon   29e

  • woe 26 Oudenburg - Weg - Interclub met Defensie 122e

  • ma 31   Zottegem - BK road Militairen 2e

September

  • wo 02   Geraardsbergen - Weg 114e

  • za 05     Moorslede - Weg     28e

  • zo 13     Ierland - WK road Militairen   11e

  • za 19     Knesselare - Cross - B       3e

  • zo 20     Neerpelt - Cross - A  25e

  • za 26     Eernegem - Cross - A       12e

  • zo 27     De Pinte -  Cross - B 10e

Oktober

  • zo 04    Moerbeke - Waas - Cross - B   7e

  • za 10    Namen - Cross - A   31e

  • zo 11    Ruddervoorde - Cross - A       36e

  • do 15   Ardooie - Cross - A  18e

  • zo 18    Zingem - Cross - B    8e

  • za 24    Bredene - Cross - B  5e

  • zo 25    Ipswich (G.B.) - Cross - A 3e

November

  • zo 01   Marle (Fr.) - Cross - A 14e

  • zo 08   Frenkendorf (Zw.) - Cross - A   15e

  • wo 11  Lummen - Cross - B   2e

  • za 14   Zelzate - Cross - B      3e

  • zo 15   Gavere - Cross - A     opg.

  • zo 22   Strandrace De Panne 5e

December

  • za 05   Lotenhulle - Cross - B 3e

  • za 12   Varsenare - Cross - B  1e

  • zo 13   Maldegem - Cross - B 7e

  • wo 23  Middelkerke - Cross - A     25e 

  • zo 27   Strandrace De Haan 10e 

  • wo 30  Bredene - Cross - A  18e