Kalender 2015

  • Januari

    • ma 12/01               Otegem - Cross A                                                       24e

    • za 17                       Zonnebeke - Cross A                                                 opg.

    • zo 24                      Bredene - Duo Race - Strandrace - Niek Lingier    16e

  • Februari

    • zo 08 - za 14         Transcape (Zuid-Afrika) - MTB - Niek Lingier          1e

      • zo 08              Knysna – George / 104km/hm2950                         1e

      • ma 09            George - Calitzdorp / 148km/hm2750                     1e

      • di 10              Calitzdorp – Riversdal / 115km/hm2200                  1e

      • wo 11            Riversdal – Swellendam / 124km/hm2300               1e

      • do 12             Swellendam – Greyton / 113km/hm1650                2e

      • vr 13              Greyton - Villiersdorp / 71km/hm1900                    1e

      • za 14              Villiersdorp – Franschhoek / 66km/hm1700          1e

    • zo 22                     Meulebeke - clubkampioenschap                            opg.

  • Maart

    • zo 15                    Middelkerke - Strandrace                                            2e

    • zo 29                    Pepingen - MTB Flanders Cup                                    6e

  • April

    • za 18 - zo 19       2-daagse van de Gaverstreek                                    134e

      • za 18            Stasegem                                                                       136e

      • zo 19            Deerlijk                                                                           138e

    • wo 22                  De Haan                                                                          99e

  • Mei

    • za 02                   Rollegem - PK - elite z/contract                                   47e

    • zo 10                   Ardooie - weg                                                                 47e

    • do 14                  Wodecq - weg                                                                 28e

    • zo 17                   Anhée - MTB marathon                                                 5e

    • do 21                  Elzenborn - BK MTB Mil                                                 2e

    • zo 24                   Hamme - MTB Flanders Cup                                       10e

    • zo 31                   Moerbeke-Waas - MTB Flanders Cup                         9e

  • Juni

    • za 06                  Zwevezele - weg - interclub                                          opg.

    • za 13                  Menen - weg - interclub                                                opg.

    • zo 21                  Eghezee - weg - interclub                                              69e

    • di 23                   Geluwe - weg - interclub                                               opg.

  • Juli

    • do 02 - zo 05    Tour de la Dordogne (Fr.) - weg - interclub                 opg.

      • do 02         Creysse - Lac de Gurçon                                                 77e

      • vr 03          Rouffiac - Jumilhac                                                          opg.

    • ma 13               Gistel - weg                                                                       40e

    • zo 19                BK XC - Ottignies                                                               opg.

    • di 21                BK MC - Ottignies                                                               9e   

  • Augustus

    • woe 05 - zo 09 Transmaurienne - MTB (Fr.)                                           16e

      • woe 05      Aussois - Proloog                                                             19e

      • do 06         Aussois - Rit 1                                                                   26e

      • vr 07          Lanslebourg - Rit 2                                                           13e

      • za 08         Lanslebourg - Rit 3                                                            11e

      • zo 09         Lanslebourg - Rit 4                                                            21e

    • za 15                Achouffe - MTB marathon                                               12e

    • zo 23                Bourthes (Fr.) - MTB marathon                                        1e

  • September

    • za 12                Hoogstade - Farmrace - MTB                                            1e

    • za 19                Knesselare - Cross                                                               1e

    • za 26                De Panne - Duatlon                                                             1e

    • zo 27                Emelgem - Cross                                                                  1e

  • Oktober

    • do 15               Ardooie - Cross                                                                     1e

    • za 17                Bredene - Cross                                                                    2e

    • zo 25                Lochristi                                                                                 1e

    • za 31                Alsemberg - Cross                                                                2e

  • November

    • zo 08                Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace                                        7e

    • wo 11               Oostende - Cross                                                                 1e

    • za 21                Brugge - Grote Prijs Stephan Defreyne - MTB                 1e

    • zo 29                De Panne - Strandrace                                                        13e

  • December

    • zo 06                Oosterzele - Cross - BK                                                        2e

    • za 12                Varsenare - Cross                                                                 1e

    • zo 13                Nieuwpoort - MTB clubkampioenschap                          2e

    • za 19                Lichtervelde - Cross - PK                                                      3e

    • zo 20               Bray Dunes (Fr.) - Strandrace                                               8e

    • za 26                Beernem - Cross                                                                   1e