Dit is een paragraaf. Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen.

KvC De Zeemeeuw - Juniors:  19 wegwedstrijden - 27 crossen

Januari 

 

  •  08/01          Profondeville - Belgisch Kampioenschap                 29e

  • 15/01           Westouter - Super Prestige                                         3e

  • 21/01           Langemark                                                                     4e

  • 23/01           St-Joris Beernem                                                           1e

Februari

  

  • 06/02           Harnes (Fr.) - Super Prestige                                        5e

  • 13/02           Marquillies (Fr.)                                                              1e

  • 20/02           Stene (clubkampioenschap - weg)                              3e

Maart

 

  • 19/03          Ichtegem                                                                        12e

  • 27/03          Wijnendale                                                                      4e

April

 

  • 09/04          Lendelede                                                                     opg.

  • 16/04          Lombardsijde                                                                10e

  • 24/04         Westouter - Provinciaal Kampioenschap                   41e

  • 30/04          Hooglede                                                                        5e

Mei

 

  • 04/05          Bellegem - PK tijdrijden per ploeg                             5e

  • 8/05            Flobecq                                                                          opg.

  • 12/05          Leke                                                                                7e

  • 15/05          Deux-Acren                                                                    1e

  • 21/05          Wortegem-Petegem (interclub)                                  17e

  • 23/05          Waregem                                                                        17e

  • 29/05          Siracourt (Fr.)                                                                 2e

 

Juni

 

  • 04/06          Ledegem-Kemmel-Ledegem (interclub)                   opg.

  • 19/06          Slijpe                                                                                8e

  • 25/06          Geraardsbergen                                                            7e 

 

Juli

  • 02/07          Frasnes-Les-Buisselal                                                   15e

  • 14/07          Ruddervoorde                                                                7e

 

Augustus

 

 

September

  •  

 

Oktober

 

  • 16/10         Oostkamp                                                                       2e

  • 22/10         Serskamp                                                                        2e                                                        

  • 23/10         Oostnieuwkerke                                                            2e

  • 29/10        Gistel                                                                                2e

  • 30/10         Dudzele                                                                           1e  

 

November

 

  • 01/11         Lochristi-Hyfte                                                              1e

  • 05/11         Gijzenzele                                                                      1e

  • 06/11         La Bassé (Fr.)                                                                 1e

  • 11/11         Lochristi-Zaffelare                                                         2e

  • 12/11         Bredene                                                                          2e

  • 19/11         Diksmuide                                                                      3e

  • 20/11         Gavere - Super Prestige                                               2e

  • 26/11         Koksijde                                                                          3e

  • 27/11         Eernegem                                                                      1e

 

December

 

  • 04/12         Zonnebeke                                                                     2e

  • 11/12         Igorre - World Cup (Sp.)                                               1e

  • 18/12         Overijse - Super Prestige                                             8e

  • 25/12         Diegem - Super Prestige                                              3e

  • 27/12         Beernem                                                                        1e

  • 28/12         Loenhout - World Cup                                                 5e

  • 31/12         Ruddervoorde - Provinciaal Kampioenschap)         2e