Kalender 2017

  • JANUARI

    • zaterdag 14       Lokeren - Cross                                                                                                            2e

    • zondag 22         Assenede - Cross                                                                                                          2e

  • FEBRUARI

    • woensdag 1      Maldegem - Cross                                                                                                        2e

    • zondag 5           Bredene - Duo Race met Milan Levecke - Strandrace                                            5e

    • zondag 19         Middelkerke - Strandduatlon                                                                                     9e - 2e master 40

  • MAART

    • zondag 5           Knokke - Strandrace​                                                                                                    opgave

    • zondag 19         Middelkerke - Strandrace                                                                                           9e - 1e master 40

  • APRIL

    • maandag 17​     Grand Halleux - Mountainbike marathon                                                                opgave

    • zaterdag 29 - zondag 30     24u van Gits MTB - Poggiobikers                                                           1e (ploeg van 10)

  • MEI

    • zondag 7           Erezée - Wallonia Cup XC                                                                                             2e

    • vrijdag 12 - zondag 14         BeMC - Mountainbike meerdaagse                                                       21e / 8e

      • vrijdag          La Roche – Tenneville – La Roche (87 km – 2400 hm)                                               17e / 7e

      • zaterdag      La Roche – Houffalize – La Roche (100 km – 3050 hm)                                             17e / 8e

      • zondag         La Roche – La Roche (75 km – 2525 hm)                                                                     52e / 19e

    • vrijdag 26 - zondag 28         LCMT - Mountainbike meerdaagse                                                       10e

      • vrijdag          Etappe 1 La Roche - 89 km - 2660 hm                                                                          30e

      • zaterdag      Etappe 2 Luxemburg - 97 km - 3526 hm                                                                       2e

      • zondag         Etappe 3 Boucles d'Houffalize - 89 km - 2662 hm                                                      13e

  • JUNI

    • zaterdag 10       Luxeuil les Bains (Fr.) - 3 Ballons - Cyclo                                                                    98e 

    • zondag 25         Moerbeke-Waas - Flanders Cup XC                                                                              6e

  • JULI

    • maandag 03 - zondag 09     Alps Epic (Fr.) - MTB-meerdaagse met Xavier Vermeeren                 13e - 5e master 40

      • maandag     Montgenèvre - proloog                                                                                                    13e

      • dinsdag        Montgenèvre – 61km, 2750 M                                                                                        20e

      • woensdag    Montgenèvre / Puy Saint-Vincent, Pays des écrins – 75 Km, 3000 M                       14e

      • donderdag   Puy Saint-Vincent / Arvieux – 65 Km, 3000 M                                                              13e

      • vrijdag           Arvieux / Vars-Risoul, Domaine de la forêt blanche – 63 Km, 2500 M                    17e

      • zaterdag       Vars-Risoul / Plan d'eau d'Embrun – 74 Km, 3100                                                        7e

    • zaterdag 22      Erezée - BK XC                                                                                                                 4e

  • AUGUSTUS

    • vrijdag 11- zondag 13         Mountainbike van Vlaanderen - Mountainbike meerdaagse             16e

      • vrijdag           Proloog - 3,3 km, 30 hm                                                                                                  19e

      • zaterdag       Rit 1 - 144 km, 2400 hm                                                                                                   19e

      • zondag          Rit 2 - 100 km, 1540 hm                                                                                                   14e

  • SEPTEMBER

    • zaterdag 9         Hoogstade - XC                                                                                                                1e

    • zaterdag 16       Knesselare - Cross                                                                                                           2e

    • zondag 24          Izegem - Cross                                                                                                                 1e

  • OKTOBER

    • zondag 1            Zele - Cross                                                                                                                      2e

    • woensdag 4       Beringen - BK MTB voor militairen                                                                              3e

    • zaterdag 7          Brakel - Cross                                                                                                                  4e

    • zondag 8            Ardooie - Cross                                                                                                               1e

    • zondag 15          Zingem - Cross                                                                                                                4e

    • donderdag 19   Ardooie - Cross                                                                                                                2e

    • zaterdag 28       Zarren - Cross                                                                                                                  1e

  • NOVEMBER

    • zaterdag 4         Zelzate - Cross                                                                                                                 1e

    • zondag 12         Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace                                                                                   31e

    • zaterdag 18       Uitbergen - Cross                                                                                                            3e     

    • zondag 26         Lille - BK masters - Cross                                                                                                2e

  • DECEMBER

    • zaterdag 9         Varsenare - Cross                                                                                                            6e

    • zaterdag 16       Lichtervelde - Cross                                                                                                        3e

    • zondag 24         Balegem - Cross                                                                                                               1e

    • dinsdag 26        Beernem - Cross                                                                                                              1e