Kalender 2019

  • JANUARI 

    • zaterdag 05        Vilvoorde - Cross                                                                                                                   1e
    • zondag 06          Bonheiden - Cross                                                                                                                 3e

    • zondag 13          Zeebrugge - Strandrace                                                                                                       24e

    • zondag 27          Assenede - Cross                                                                                                                   1e

  • FEBRUARI 

    • woensdag 06     Maldegem - Cross                                                                                                                 1e

  • MAART 

    • zondag 10          Strade Bianchi (Ita.) - Granfondo

  • APRIL 

    • zondag 28          Cuesmes - Wallonia Cup MTB                                                                                              opg.

  • MEI 

  • JUNI 

    • vrijdag - zondag 28-30 juni - Raid des monts des Ardeche​                                                                         19e

      • vrijdag 28            Arcens         ​                                                                            30e

      • zaterdag 29         Le Cheylard - Le Bourlatier                                                  31e

      • zaterdag 29         Le Bourlatier - le Cheylard                                                   13e    

      • zondag 30           Le Cheylard                                                                             14e

  • JULI 

    • zondag 14              Baraque Friture - Wallonia Cup                                                                                    9e

    • zaterdag 20           Houffalize - B.K. cross country                                                                                      9e

  • AUGUSTUS

    • zondag 18              Lovendegem - Flanders Series MTB - P.K.                                                                   3e - 1e P.K.

    • vrijdag - zondag 23 - 25 augustus - Mountainbike van Vlaanderen                                                        22e - 6e master

      • vrijdag 23​         Proloog - 33 km - 730 hm                                                      17e - 2e master

      • zaterdag 24     Rit 1 -  78 km - 1920 hm                                                          21e - 4e master

      • zondag 25       Rit 2 - 100 km - 2000 hm                                                         32e - 8e master

  • SEPTEMBER 

    • Zaterdag 7                 Steenhuffel – cross D                                                                                                               5e

    • Zondag 15                 Wiekevorst – cross D                                                                                                                3e

    • Zaterdag 21               Knesselare – cross D                                                                                                                3e

    • Zondag 29                  Barlin (Fr.) - cross D                                                                                                                 1e

  • OKTOBER 

    • Zondag 6                   Wissant (Fr.) - Strandrace                                                                                                      15e

    • Zondag 13                 Zingem – cross D                                                                                                                      3e

    • Donderdag 17          Ardooie – cross D                                                                                                                     1e

    • Donderdag 24          Hechtel - Eksel - BK MTB Militairen                                                                                       3e   

    • Zondag 27                Amay – cross D                                                                                                                          1e

  • NOVEMBER 

    • Zondag 3                  Saive – cross D                                                                                                                           1e

    • Maandag 11             Lichtervelde – cross D – Vlaams Kampioenschap                                                               2e

    • Zaterdag 16              Lichtervelde – cross D                                                                                                             1e

    • Zondag 24                Peer - cross - BK                                                                                                                        1e

  • DECEMBER

    • Zondag 1                 Moerkerke – cross D                                                                                                                  1e

    • Zaterdag 7               Zarren – cross D                                                                                                                         1e

    • Zondag 15               Huy - cross D

    • Zondag 22               Balegem – cross D

    • Donderdag 26        Beernem – cross D

    • Zaterdag 28            Kerniel - Borgloon - cross D

  • JANUARI 2020

    • Zaterdag 4              Zelzate – cross D

    • Zondag 5                Bonheiden - Cross D (onder voorbehoud)

    • Zondag 19              Meer - Hoogstraten - cross D

    • Zondag 26              Assenede – cross D

  • FEBRUARI 2020

    • woensdag 05        Maldegem - Cross