Kalender 2014

  • Januari

    • za 04              Liévin (Fr.) - cross - B                                      9e

    • zo 05              Waregem - cross - B                                       13e

    • zo 12              Waregem - cross - BK                                    20e

    • ma 13             Otegem - cross - A                                         29e

    • za 18               Zonnebeke - cross - A                                   30e

    • zo 26               Assenede - cross - B                                     27e

  • Februari

    • zo 02               Knokke - Strandrace                                      2e

  • April

    • ma 21             Grand Halleux - marathon                            5e

    • vr 25               Kaas en Wijn avond

    • zo 27              Cuesmes - XC                                                  15e

  • Mei

    • vr 02               Roc d'Ardennes - Houffalize - XC                 21e

    • zo 04              Roc d'Ardennes - Houffalize - MC                34e

    • vr 16 - zo 18  BeMC                                                                26e

      • vr 16       1e rit BeMC                                                      29e

      • za 17       2e rit BeMC                                                     20e

      • zo 18      3e rit BeMC                                                      31e

    • zo 25             Sleihage - weg                                                 18e

    • do 29            Waimes - Les Cimes                                        opg.

  • Juni

    • zo 01              Gits - weg                                                         30e

    • vr 06              Versailles (Fr.) - CISM - Road                          44e 

    • ma 09            Theux - Ardennes Trophy                              13e

    • za 14              3 Ballons (Fr.)                                                   34e

    • zo 22             Malmedy - Raid des Hautes Fagnes              1e

    • di 24              Geluwe - weg - interclub                                64e

  • Juli

    • zo 20             BK XC - Ottignies                                              17e

    • ma 28           Boezinge - criterium                                        28e

    • woe 30         Chaam (Ned.) - weg                                         46e

    • do 31            Herentals - criterium                                       15e 

  • Augustus

    • vr 01             Gilze (Ned.) - ploegentijdrit                             3e

    • za 09            Klerken - criterium                                           17e

    • vr 15            Achouffe - BK MTB MC                                    14e / 8e elite

    • zo 17            Malmedy - XC                                                   opg.

    • di 19            Wervik - weg - interclub                                   opg.

    • zo 31           Langdorp - XC                                                    12e

  • September

    • do 11           Elzenborn - BK MTB militairen                        5e

    • za 13            Hoogstade - Farmrace - MTB                          1e

    • vr 19            Kleine Brogel - BK weg militairen                   12e

    • zo 28            Harveng - MTB chrono                                     2e

  • Oktober

    • za 18 - zo 26 Crocodile Trophy                                            14e

    • za 18            Smithfield (XC) 35km/900hm

    • zo 19           Cairns - Lake Tinaroo / 89km/2500hm

    • ma 20         Lake Tinaroo - Atherton / 96km/3000hm

    • di 21           Atherton - Atherton / 90km/2700hm

    • wo 22         Atherton - Irvinebank / 122km/2500hm

    • do 23          Irvinebank - Irvinebank / 145km/2600hm

    • vr 24           Irvinebank - Skyburry Coffee / 118km/2100hm

    • za 25           Skyburry Coffee - Wetherby / 115km/1900hm

    • zo 26          Wetherby - Port Douglas (TT) / 40km/500hm

  • November

    • ma 11         Oostende - Cross B                                           18e

    • zo 16          Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace                        3e

    • zo 30          De Panne - Strandrace                                      11e

  • December

    • za 13          Varsenare - Cross B - PK                                   27e

    • zo 14          Bredene - Strandrace                                         3e

    • wo 17         Sint-Niklaas - Cross A                                        32e

    • vr 26           Oostende - Strandrace                                     10e