Kalender 2020

  • JANUARI 

    • Zaterdag 4              Zelzate – cross D                                                                                                                          2e 

    • Zondag 5                Béthune (Fr.) - cross D                                                                                                                 1e

    • Zaterdag 25           Florennes - cross D                                                                                                                       1e

  • FEBRUARI 

    • woensdag 05        Maldegem - Cross                                                                                                             3e

    • zondag 16             Hechtel - Cross                                                                                                                   2e

    • zondag 23             Rotem - Flanders Series MTB                                                                                           3e

  • MAART 

  • APRIL 

    • zondag 19            Oostende - Flanders Series MTB + Provinciaal Kampioenschap

    • zondag 26            Cuesmes - Wallonia Cup

  • MEI 

    • donderdag - zondag 7 - 10 Belgian Mountainbike Challenge - La Roche

      • donderdag 7    Proloog

      • vrijdag 8            Rit 1 - Manhay

      • zaterdag 9        Rit 2 - Bertogne

      • zondag 10        Rit 3 - Borzée

    • zondag 17           Moerbeke - Waas - Flanders Series MTB

    • vrijdag - zondag 22 - 24 - LCMT - Houffalize

      • vrijdag 22         Rit 1 - La Roche

      • zaterdag 23      Rit 2 - Clerveaux

      • zondag 24        Rit 3 - Bertogne

  • JUNI 

    • dinsdag 16          Houffalize - BK militairen

    • zondag 28           Lovendegem - Flanders Series MTB

  • JULI 

    • zaterdag 11         Houffalize - BK MTB 

  • AUGUSTUS

  • SEPTEMBER 

    • zondag 27             Tielt - Kanegem - cross D

  • OKTOBER 

    • zaterdag 10          Alsemberg - cross D

    • zondag 11            Nossegem - cross D

  • NOVEMBER 

    • zondag 8              Tielt - cross D

    • woensdag 11       Moerkerke Damme - Belgisch Kampioenschap

    • zondag 29            Lichtervelde - cross D

  • DECEMBER

    • zaterdag 26         Beernem - cross D

    • dinsdag 29          Borgloon - cross D

  • JANUARI 2021

  • FEBRUARI 2021

    •