Kalender 2016

  • JANUARI

    • zaterdag 02            Koksijde - Promenade Run - 10,5km                               13e

    • zaterdag 09            Egmond (Ned.) - Strandrace                                             53e

    • zondag 10               Egmond (Ned.) - Halve Marathon                                   251e

      • Combiklassement Egmond                                                                         7e

    • zondag 31               Bredene - Duo Race - Strandrace (Milan Levecke)        4e

  • FEBRUARI

    • zaterdag 06            Oostende - Corrida van 't Sas                                           22e

  • MAART

    • zondag 06              Middelkerke - Strandrace                                                  17e

    • zondag 13              Koksijde - Strandrace                                                          8e / 1e Ma2

    • zaterdag 26            Oostende - Wijkloop Hazegras                                         24e

  • APRIL

    • zaterdag 02           Oostende - Noordzeeloop                                                 25e

    • zaterdag 16           Oostende - Hermesloop                                                    26e

    • zaterdag 23 - zondag 24 Gits - 24u per ploeg (Poggiobikers)                      2e

    • vrijdag 29 - zondag 01/05 Grand Traversée du Limousin (Fr.)                    4e / 1e Ma2

      • vrijdag 29       Gouzon - Aubusson                                                            4e / 1e Ma2

      • zaterdag 30   Aubusson - Chatelus                                                           3e / 1e Ma2

      • zondag 01 mei Chatelus - Gouzon                                                            8e / 1e Ma2

  • MEI

    • vrijdag 06 - zondag 08 LCMT - Houffalize                                                       4e / 1e Ma2

      • vrijdag 06          1e rit                                                                                   4e / 1e Ma2

      • zaterdag 07      2e rit                                                                                    8e / 2e Ma2

      • zondag 08        3e rit                                                                                     5e / 2e Ma2

    • vrijdag 13 - zondag 15 BeMC - La Roche                                                          opg.

      • vrijdag 13          1e rit                                                                                   13e Ma2

    • vrijdag 27                  Oostende - Dwars door ter Zee                                    31e

  • JUNI

    • vrijdag 10                 Oostende - Vuurtorenloop                                             30e

    • zondag 26                Raid des Hautes Fagnes - Malmedy - 90 km                5e / 1e Ma2

  • JULI

    • vrijdag 01                 Oostende - Konterdamloop                                           15e 

    • woensdag 20 - zondag 24 Transmaurienne - Fr.                                           28e / 2e Ma2 

      • woensdag 20                                                                                                19e

      • donderdag 21                                                                                               19e

      • vrijdag 22                                                                                                       39e

      • zaterdag 23                                                                                                   33e

      • zondag 24​                                                                                                      39e

  • AUGUSTUS 

    • vrijdag 19                Oostende - Strandloop                                                      34e

  • SEPTEMBER

    • woensdag 7         Oostende - Rond de nieuwe Koerswijk                    18e

    • vrijdag 16             Oostende - Dwars door het Westerkwartier           18e

    • zondag 25            Emelgem - Cross                                                          2e

  • OKTOBER

    • zaterdag 1           Kruishoutem - Cross                                                    1e

    • zaterdag 8           Brakel - Cross                                                                2e 

    • zaterdag 08        Oostende - Massa Jogging de Olifant                        27e

    • zondag 16           Zingem - Cross                                                              7e 

    • donderdag 20    Ardooie - Cross                                                              2e

    • zondag 23          Lochristi - Cross                                                             1e  

    • zaterdag 29        Zarren - Cross                                                                1e

  • NOVEMBER

    • zondag 06         Berck sur Mer (Fr.) - Strandrace                                   10e

    • vrijdag 11          Oostende - Cross                                                            1e

    • zaterdag 20      De Panne - Strandrace                                                    42e