Dit is een paragraaf. Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen.

Januari

 

  • zo 01/01   Baal - veldrit - C2  29e

  • ma 02/01  St-Niklaas - veldrit - C2   11e

  • zo 08/01   BK Veldrijden - Tervuren   18e en 8e elite z/contr.

  • ma 09/01  Otegem - veldrit - A     12e

  • wo 11/01  Antwerpen L.O. - veldrit - A10e

  • za 14/01   Roubaix (Fr.) - veldrit - C1  22e

  • za 21/01   Zonnebeke - veldrit - C2     6e

  • Verkiezing Sportman van Koekelare (1e)

  • zo 22/01   Duo Raid te Bredene - koppel strandrace met Philip Vereecke     2e

  

Februari

  

  • zo 19/02   Oostduinkerke - strandrace3e

 

Maart

 

  • zo 05/03    Knokke-Heist - strandrace   1e

  • wo 22/03   Kontich - MTB      3e

  • zo 26/03    Zottegem - MTB - Flanders Cup #1     1e

 

April

 

  • za-zo 1-2/04   à Travers du Brabant Wallon - weg - interclub 38e

  •   za 01/04  1e rit - Villers La Ville - Oisquercq 68e

  •                    tijdrit - Beauvechain52e

  •   zo 02/04  2e rit - Louvain La Neuve - Ottignies     60e

  • ma 17/04  Zillebeke - MTB -  Visa Chrono Challenge #1    1e

  • zo 23/04   Oldenzaal (Ned) - MTB - BeneluxCup #1    10e

  • zo 30/04   Waregem - MTB - Visa Chrono Challenge #2     6e

 

Mei

 

  • za 13/05    Reningelst - MTB - Visa Chrono Challenge #3    9e

  • do-zo 25-28/05LCMT (www.lcmt.be)  12e

  • do 25/05   Luik-Houffalize     43e

  • vr 26/05    Houffalize-Luxemburg-Houffalize19e

  • za 27/05   Houffalize-Hubermont-Houffalize 11e

  • zo 28/05   Houffalize-Stavelot10e

 

Juni

 

  • do 08/06   Eupen - BK MTB Militairen  opg. na val

 

Juli

ā€‹

  • do 27/07   Herentals - criterium Militairen   peloton

  • zo 30/07   Kessel - MTB - Flanders Cup #3   21e

 

Augustus

 

  • za-wo 05-09/08Ronde van Namen - weg - Militaire ploeg

  • za 05/08   Namen-Couvin (156 km)165e

  • zo 06/08   Bièvre-Vresse (145 km)  opg.

  • zo 20/08   Butchenbach - MTB13e

  • zo 27/08   Hechtel-Eksel - MTB - Flanders Cup #5 5e

 

September

 

  • zo 03/09   Oostende - MTB - Mountainbike Kustcriterium #11e

  • za 09/09   Hoogstade -  MTB   1e

  • zo 10/09   Dudzele - cross - A 15e

  • za 16/09   Knesselare - cross - B     9e

  • zo 17/09   Erpe Mere - cross - A     14e

  • wo 20/09  Aalter - cross - A    15e

  • zo 24/09   Verviers - MTB - Belgisch Kampioenschap Marathon 13e

 

Oktober

 

  • zo 01/10    Bredene - MTB - Mountainbike Kustcriterium #2    2e

  • za 07/10    Zonhoven - cross - A22e

  • zo 08/10    Gieten (Ned.) - MTB   7e

  • do 12/10   Ardooie - cross - A   25e

  • za 14/10    Dottenijs - cross - A  13e

  • zo 15/10    Ruddervoorde - cross - A - S.P.             opg.

  • zo 22/10    Kahl (Lux.) - cross - A      10e

  • za 28/10    Bredene - cross - B    7e

 

November

 

  • wo 01/11   Marle (Fr.) - cross - A     opg.

  • do 02/11   Knokke - cross - A    12e

  • zo 05/11   Vossem - cross - A    26e

  • zo 26/11   De Panne - MTB - Mountainbike Kustcriterium #3  3e

 

December

 

  • za 02/12    Lotenhulle - cross - B 2e

  • zo 03/12    Maldegem - cross - B10e

  • za 09/12    Soumange/Wegimont - cross - B      1e

  • zo 17/12    Overijse - cross - A    22e

  • za 23/12    Wachtebeke - cross - A     13e

  • zo 24/12    Balegem - cross - B    3e

  • wo 27/12   Torhout - veldrit - A   20e

  • do 28/12    Loenhout - veldrit - A 38e

  • vr 29/12     Middelkerke - veldrit - A   19eā€‹