Kalender 2018

  • JANUARI

    • zaterdag 6         Gullegem - Cross                                                                                                     1e

    • zaterdag 27      Middelkerke - Strandrace - BK                                                                               12e / 3e master

    • zondag 28         Assenede - Cross                                                                                                     2e

  • FEBRUARI

    • woensdag 7      Maldegem - Cross                                                                                                    2e

    • zaterdag 24       Lebbeke - Cross                                                                                                       1e 

  • MAART

    • zondag 4           Knokke - Strandrace                                                                                                18e

  • APRIL

    • zaterdag 28 - zondag 29     24u van Gits MTB - Poggiobikers                                                      1e per ploeg

  • MEI

    • vrijdag 11 - zondag 13         LCMT - Mountainbike meerdaagse                                                  4e / 1e master                     

      • vrijdag          Etappe 1 La Roche - 89 km - 2500 hm                                                                                                                      19e / 5e master                  

      • zaterdag      Etappe 2 Luxemburg - 97 km - 2500 hm                                                                                                                   2e / 2e master

      • zondag         Etappe 3 Boucles d'Houffalize - 89 km - 2100 hm                                                                                                  7e / 1e master

    • zondag 20          Moerbeke-Waas - Flanders Cup                                                                            5e                                

  • JUNI

    • zondag 24         Malmedy - BK marathon                                                                                        56e / 10e master

    • vrijdag 29 - zondag 1 juli    Raid VTT des Monts d'Ardèche (Fr.)                                                 12e / 1e master

      •  vrijdag         Etappe 1: Arcens - Arcens - 24 km - 1000 hm                                                                                                             21e / 1e master

      • zaterdag     Etappe 2a: Le Cheylard - Ferme de Bourlatier - 47 km - 1880 hm                                                                          13e / 1e master

      • zaterdag     Etappe 2b: Ferme de Bourlatier - Le Cheylard - 28,6 km - 660 hm                                                                          9e / 1e master 

  • JULI

      • zondag          Etappe 3: Le Cheylard - Le Cheylard - 27 km - 1300 hm                                                                                          19e / 1e master    

    • zondag 15         Baraque Friture - Wallonia Cup                                                                              2e

    • zaterdag 21       Westouter - BK XC                                                                                                    5e

  • AUGUSTUS

    • vrijdag 10- zondag 12         Mountainbike van Vlaanderen - Mountainbike meerdaagse        8e / 1e master        

      • vrijdag           Proloog - 3,3 km, 30 hm                                                                                                                                               19e / 3e master

      • zaterdag       Rit 1 - 144 km, 2400 hm                                                                                                                                               10e / 2e master

      • zondag          Rit 2 - 100 km, 1540 hm                                                                                                                                                7e / 1e master

  • SEPTEMBER

    • zaterdag 01         Steenhuffel - Cross                                                                                                  4e

    • zaterdag 07         Hoogstade - Farmrace MTB                                                                                  11e

    • zaterdag 14         Knesselare - Cross                                                                                                  2e

  • OKTOBER

    • zondag 07           Moerkerke - Cross                                                                                                   2e

    • zondag 14           Zingem - Cross                                                                                                         1e

    • donderdag 18      Ardooie - Cross                                                                                                       6e

    • zondag 21           Roeselare - Cross                                                                                                     1e

    • zondag 28           Stockay - Cross                                                                                                         1e

  • NOVEMBER

    • zondag 04           Tielt - Cross - PK                                                                                                       6e

    • zaterdag 10        Brakel - Cross                                                                                                           4e

    • zondag 25           Lille - BK - Cross                                                                                                       4e

  • DECEMBER

    • zaterdag 01        Mol - WK - Cross                                                                                                       8e

    • zaterdag 08        Zarren - Cross                                                                                                           1e

    • zondag 09          Bredene - Strandrace                                                                                              52e

    • zaterdag 15        Lichtervelde - Cross                                                                                                 2e

    • zondag 23          Balegem - Cross                                                                                                       1e

    • woensdag 26     Beernem - Cross                                                                                                       2e